Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. ročník memoriálu Dr. Rotreklové - klubová výstava

20. 3. 2016

Dne 14.5.2016 se na pražském Císařském ostrově, v kynologickém areálu Stromovka, uskuteční další klubová výstava. (English version below)

 

V rámci této akce proběhne kromě hodnocení vystavovaných jedinců a bonitace i další ročník soutěže o Nejlepšího letce (neoficiální agility závody). Propozice k bonitaci a výstavě jsou k dispozici v češtině, v angličtině a němčině. Detailní informace o Nejlepším letci čtěte zde.

Máte opět možnost přihlašování on-line prostřednictvím aplikace Dogoffice, a to jak na výstavu, tak na bonitaci. Za členy organizačního výboru bych Vás ráda požádala o využití tohoto způsobu přihlašování. Nejen že ušetří velké množství práce organizátorům, ale zejména pro Vás má mnoho výhod - můžete on-line sledovat stav vyřizování své přihlášky i statistiku přihlášených psů. V neposlední řadě pak tuto aplikaci můžete použít pro přihlašování i na další výstavy pořádané pod záštitou ČMKU, aniž byste museli znovu vyplňovat údaje o svých psech a kopírovat PP a další dokumenty. Podrobný návod na to, jak Dogoffice obsluhovat, si můžete přečíst zde

Samozřejmě můžete posílat i papírové přihlášky, na výstavu i bonitaci.

Na soutěž O nejlepšího letce se můžete přihlašovat prostřednictvím této přihlášky, kterou odešlete buď poštou nebo e-mailem na kontakty uvedené v propozicích či přímo na přihlášce.

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Jménem organizačního výboru Štěpánka Svobodová

 

ENGLISH VERSION:

Spring Club show will take place in Prague - Císařský ostrov on May 14th 2016.

As part of it there will be also breeding evaluation as well as agility competition "Best flyer". Propositions for show and breeding evaluation are in english and german. You can enter your dogs using on-line registry Dogoffice or send entry form via mail. When using Dogoffice you can see your entry status, check show statistics etc. Last but not least you can save your dog data plus pedigree and use it for future entries to many shows held in Czech republic. User´s manual for Dogoffice is here. Here you can find paper entry forms for show and breeding evaluation and for Best flyer as well.