Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. ročník memoriálu Dr. Rotreklové

19. 4. 2017

Dne 11.6.2017 (pozor, jedná se o neděli) se na pražském Císařském ostrově, v kynologickém areálu Stromovka, uskuteční další klubová výstava. (English version below)

 

V rámci této akce proběhne kromě hodnocení vystavovaných jedinců i bonitace. Propozice k bonitaci a výstavě jsou k dispozici v češtině a v angličtině.

Máte opět možnost přihlašování on-line prostřednictvím aplikace Dogoffice, a to jak na výstavu, tak na bonitaci. Za členy organizačního výboru bych Vás ráda požádala o využití tohoto způsobu přihlašování. Nejen že ušetří velké množství práce organizátorům, ale zejména pro Vás má mnoho výhod - můžete on-line sledovat stav vyřizování své přihlášky i statistiku přihlášených psů. V neposlední řadě pak tuto aplikaci můžete použít pro přihlašování i na další výstavy pořádané pod záštitou ČMKU, aniž byste museli znovu vyplňovat údaje o svých psech a kopírovat PP a další dokumenty. Podrobný návod na to, jak Dogoffice obsluhovat, si můžete přečíst zde

Samozřejmě můžete posílat i papírové přihlášky, na výstavu i bonitaci.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

ENGLISH VERSION:

Spring Club show will take place in Prague - Císařský ostrov on June 11th 2017 (Sunday).

As part of it there will be also breeding evaluation. Propositions for show and breeding evaluation are here. You can enter your dogs using on-line registry Dogoffice or send entry form via mail. When using Dogoffice you can see your entry status, check show statistics etc. Last but not least you can save your dog data plus pedigree and use it for future entries to many shows held in Czech republic. User´s manual for Dogoffice is here. Here you can find paper entry forms for show and breeding evaluation.