Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava Brno - Komárov 23.9.2017

Dne 23.9.2017 se na obvyklém místě, v kynologickém areálu v Brně - Komárově uskuteční další klubová výstava. V neděli se pak na Brněnském výstavišti koná národní výstava psů, takže se můžete zúčastnit dvou výstav v jednom víkendu (English version below).

V rámci této akce proběhne kromě hodnocení vystavovaných jedinců i bonitace. Propozice k bonitaci a výstavě jsou k dispozici zde.

Máte opět možnost přihlašování on-line prostřednictvím aplikace Dogoffice, a to jak na výstavu, tak na bonitaci. Za členy organizačního výboru bych Vás ráda požádala o využití tohoto způsobu přihlašování. Nejen že ušetří velké množství práce organizátorům, ale zejména pro Vás má mnoho výhod - můžete on-line sledovat stav vyřizování své přihlášky i statistiku přihlášených psů. V neposlední řadě pak tuto aplikaci můžete použít pro přihlašování i na další výstavy pořádané pod záštitou ČMKU, aniž byste museli znovu vyplňovat údaje o svých psech a kopírovat PP a další dokumenty. Podrobný návod na to, jak Dogoffice obsluhovat, si můžete přečíst zde

Samozřejmě můžete posílat i papírové přihlášky, na výstavu i bonitaci.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Jménem organizačního výboru Štěpánka Svobodová

 

ENGLISH VERSION:

Autumn Club show will take place in Brno - Komárov on Saturday 23rd September 2017. On Sunday 24th September there is another dog show held in Brno. Therefore you have the opportunity to enter two shows in one place in one weekend.

As part of it there will be also breeding evaluation. Propositions for show and breeding evaluation are here. You can enter your dogs using on-line registry Dogoffice or send entry form via mail. When using Dogoffice you can see your entry status, check show statistics etc. Last but not least you can save your dog data plus pedigree and use it for future entries to many shows held in Czech republic. User´s manual for Dogoffice is hereHere you can find paper entry forms for show and breeding evaluation.

Looking forward to you in Brno!

Štěpánka Svobodová