Jdi na obsah Jdi na menu
 


Speciální výstava pinčů - Česká Třebová 18.6.2016

17. 5. 2016

Tato výstava se uskuteční v rámci Víkendového setkání přátel pinčů, které taktéž zastřešuje náš klub. Informace o víkendovém setkání si přečtěte zde. Propozice na výstavu jsou k dispozici v češtině a angličtině.

Na výstavu máte opět možnost přihlašování on-line prostřednictvím aplikace Dogoffice. Za členy organizačního výboru bych Vás ráda požádala o využití tohoto způsobu přihlašování. Nejen že ušetří velké množství práce organizátorům, ale zejména pro Vás má mnoho výhod - můžete on-line sledovat stav vyřizování své přihlášky i statistiku přihlášených psů. V neposlední řadě pak tuto aplikaci můžete použít pro přihlašování i na další výstavy pořádané pod záštitou ČMKU, aniž byste museli znovu vyplňovat údaje o svých psech a kopírovat PP a další dokumenty. Podrobný návod na to, jak Dogoffice obsluhovat, si můžete přečíst zde

Samozřejmě můžete posílat i papírové přihlášky.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Jménem organizačního výboru Štěpánka Svobodová

 

ENGLISH VERSION:

Special pinschers show will take place in Česká Třebová on June 18th. This show is part of the Weekend meeting of pinschers´ friends. Do you want to learn more about this weekend meeting, read here. Propositions for show are available in english.

You can enter your dogs using on-line registry Dogoffice or send entry form via mail. When using Dogoffice you can see your entry status, check show statistics etc. Last but not least you can save your dog data plus pedigree and use it for future entries to many shows held in Czech republic. User´s manual for Dogoffice is hereHere you can find paper entry forms for show .